پایگاه خبری رندباز پایگاه خبری رندباز .

پایگاه خبری رندباز

چهارده گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکین ایرانسل

 همانطور که میدانید اپراتور ایرانسل با بیش از هفده سال فعالیت کاری در حوزه سیم کارت، با خدماتی که در این چند سال ارائه داده است توانسته بین افراد و کاربران جایگاه ویژه ای را داشته باشد. همچنین ایرانسل همانند اپراتور های دیگر در ایام و مراسمات مختلفی که برای تمامی مسلمانان گرامی می باشد هدایایی را برای مشتری مداری بین مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل به اشتراک می گذارد. از سوی دیگر این اپراتور برای برخی از عملکرد هایی که باعث پیشرفت در سرعت آنتن دهی و … می باشد اما باید هر مالک به خواسته خود این موارد را انجام دهند هدایایی را ارائه می دهد. بدین ترتیب این اپراتور در حال حاضر هدیه چهارده گیگابایت اینترنت رایگان برای تمام مالکان سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی ایرانسل را ارائه داده است. در ادامه این مطلب به نحوه فعالسازی این بسته رایگان می پردازیم. اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور دیجیتال کشور، سالانه و حتی ماهانه طرح هایی را برای مشترکین خود با قصد پیشرفت در خدمات رسانی و آنتن دهی بالای سیم کارت ایرانسل ارائه می دهد. ناگفته نماند زمانی که مشترکین اقدام به فعال سازی طرح های پیشنهادی می کنند، نه تنها از آنتن دهی بالا بلکه از هدایایی برخوردار می شوند. در ادامه مطلب به معرفی طرح ها و جوایز آنها می پردازیم.

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی
مشترکین ایرانسل با تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل از هدایای این اپراتور بهره مند خواهند شد. کاربران می توانند 30 گیگابایت اینترنت رایگان یک ماهه، 1000 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار 1 گیگابایت، مکالمه نیم بها (هر دقیقه 30 تومان) به مدت 6 ماه، اینترنت رایگان 1 گیگابایتی 5 ماهه و سیم کارت را با ارسال رایگان دریافت نمایند.

*این طرح با شماره گیری کد دستوری #70* فعال خواهد شد.

تبدیل سیم کارت قدیمی به سیم کارت 4G
کاربران این اپراتور تلفن همراه با تبدیل سیم کارت های قدیمی خود به سیم کارت نسل 4G از طریق برنامه ایرانسل من به صورت کاملا رایگان یا مراجعه حضوری به نماینده های رسمی فروش سیم کارت ایرانسل با پرداخت 8000 تومان، می توانند از 20 گیگابایت اینترنت رایگان از ساعت 2 تا 10 صبح به مدت 14 روز بهره مند شود.

همچنین در صورت پشتیبانی گوشی موبایل از فناوری 4G، مشترکان ایرانسل 14 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه هدیه خواهند گرفت.

*فعال سازی این طرح با شماره گیری کد دستوری #11*555* امکان پذیر می باشد.

اینترنت رایگان نوروزی ویژه کاربران روبیکا
ایرانسل 15 گیگابایت اینترنت رایگان برای استفاده از برنامه روبیکا به مناسبت نوروز 1403 به کاربران هدیه داده است.

*این طرح با مراجعه به اپلیکیشن "ایرانسل من" فعال خواهد شد.

دعوت از دوستان ایرانسلی برای فعال سازی سیمکارت 4G
مشترکان ایرانسل می توانند با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره 3116 و دعوت از آنها برای تبدیل سیم کارتشان به سیمکارت 4G، 1 گیگابایت اینترنت رایگان دریافت نمایند که تا پایان همان روز دارای اعتبار است.

*این طرح زمانی فعال می شود که فرد برای اولین بار از اینترنت سیم کارت 4G خود استفاده نماید.

کد تخفیف ایرانسل ویژه اینترنت و مکالمه بسته های بوم
مشترکین ایرانسل می توانند بسته ترکیبی بوم شخصی سازی شده خود را که شامل مقدار حجم اینترنت، تعداد دقیقه های مکالمه ایرانسلی و تعداد پیامک های ایرانسلی فارسی متناسب با نیاز کاربر می باشد را، با استفاده از کد تخفیف ایرانسل خریداری نمایند.

دریافت اینترنت رایگان با خرید سیم کارت سیمین ایرانسل

خرید سیم کارت اعتباری سیمین ایرانسل به مبلغ 45000 تومان نیز شامل هدایای ویژه از جمله 5 گیگ اینترنت 5 ماهه، 4 گیگابایت اینترنت هدیه ویژه 3 ماهه، 60 دقیقه مکالمه رایگان، 60 عدد پیامک رایگان و 500 تومان اعتبار اولیه می باشد.

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت: ۰۵:۰۷:۳۶ توسط:مهسا بیگی موضوع: نظرات (0)