پایگاه خبری رندباز پایگاه خبری رندباز .

پایگاه خبری رندباز

آغاز حراج شماره های رند همراه اول

اگر به یاد داشته باشید در سال 1372 در روزنامه ها حضور سیم کارت در کشور اعلام شد که این خبر از سوی اپراتور همراه اول بود و نوع خطوط سیم کارت دائمی بود همچنین سیم کارت ها به صورت ثبت نامی به فروش میرسید . یک سال بعد از این موضوع در کشور سیم کارت هایی با پیش شماره 0912 کد یکی جایگزین خطوط 0911 یعنی اولین سیم کارت های عرضه شده در ایران شد . در سالیانی که از شروع تولید و عرضه سیم کارت گذشت همراه اول از کد ها جدید 0912 رونمایی کرد که آخرین کد های اعلام شده کد صفر و کد نه می باشد . حال به علت قدمت بالا و عرضه شده توسط اولین اپراتور رایج یعنی همراه اول این خطوط اعتبار بالایی را میان مردم دارد و خواهان بسیاری نیز دارد . به همین علت قیمت سیم کارت های 0912 بسیار بالا است . امروزه با خواهان روز افزون این نوع خطوط بسیاری از افراد قصد خریدش را دارند اما به علت قیمت های بالایی که دارند برخی از خریداران را منصرف میکند . حال اپراتور همراه اول با راه اندازی جشنواره حراج سیم کارت های رند این امکان را به خواهان سیم کارت های 0912 همراه اول داده است تا بتوانند خطوط پسندیده خود را با قیمت پایین تری خریداری کنند . ما در ادامه این مطلب قصد چگونگی خریداری سیم کارت های رند 0912 را داریم . 

آغاز دور جدید حراج شماره های رند همراه اول
اگر سیم کارت دائمی همراه اول و یا سیم کارت اعتباری همراه اول از شماره های رند برخوردار باشند ، نه تنها ارزش مالی این خطوط بالاتر میرود  بلکه به علت خاص و منحصر به فرد بودن خطوط ، این نوع سیم کارت بین کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیار محبوب شده اند . محبوبیت فوق العاده سیم کارت های رند همراه اول باعث شده تا سوء استفاده گران زیادی جذب بازار خرید و فروش شوند و این موضوع باعث شده تا به صورت مستقیم و غیر مستقیم قیمت سیم کارت های رند همراه اول افزایش بسیاری داشته باشند . به همین دلیل اپراتور همراه اول در سال های گذشته با راه اندازی سامانه حراج شماره های رند همراه اول نسبت به عرضه این نوع سیم کارت و فروش آنها از طریق حراجی اقدام نموده است .

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، دور جدید حراج شماره های رند همراه اول با شروع دهه فجر یعنی از پنجشنبه 12 بهمن 1402 آغاز شد و متقاضیان میتوانند برای مشاهده و شرکت در حراج به سامانه حراج  (rond.mci.ir)نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور مراجعه کنند.

 

قوانین و مقررات 
1- شرکت کنندگان در فرایند حراج سیم کارت رند باید از تمامی قوانین و مقرارت همراه اول اطلاعات کافی را داشته باشند . از جمله این قوانین (رعایت سقف مجاز واگذاری سیم کارت های دائمی و اعتباری تا حداکثر ده عدد سیم کارت فعال برای هر شرکت کننده ) می باشد .

2- نظارت بر حسن اجرای این آئین نامه بر عهده کارگروه واگذاری شماره های رند همراه اول خواهد بود

3- هرگونه مالیات ، عوارض و نظایر آن به عهده خریدار خواهد بود .

4- مالکیت معنوی اطلاعات موجود در حراج شماره های رند متعلق به اپراتور همراه اول بوده و هرگونه سوء استفاده پیگرد قانونی دارد .
5- برای شرکت در حراج شماره های رند همراه اول ، شرکت کنندگان موظفند ودیعه را به عنوان تضمین شرکت در حراج پرداخت کنند که این موضوع به معنای توافق کامل و پذیرش شرایط و ضوابط تعیین شده تعلق میگردد .

6- اپراتور همراه اول در پذیرش و یا رد تمامی پیشنهادات قیمت مختار و مجاز است .

7- وارد کردن اطلاعات خواسته شده در سامانه به صورت صحیح و شناسنامه ای الزامی است . مسئولیت صحیح بودن اطلاعات در زمان ثبت نام علی الخصوص شماره تلفن همراه ، شماره شبا ، شماره حساب ، شماره ملی به عهده شرکت کننده در حراج می باشد . و اپراتور همراه اول هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص عدم توجه برنده به عهده نخواهد گرفت .

8- شرکت در حراج شماره تلفن‌های رند بر مبنای پذیرش قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد اشتراک تلفن همراه، تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می ‌پذیرد .

9- جهت صدور فاکتور و ثبت در سیستم، لازم است اطلاعات هویتی وارد شده توسط شما مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد. همچنین در صورت عدم وجود تصویر کارت ملی نفر برنده در سامانه مدیریت اسناد همراه اول، لازم است تا بارگذاری تصویر کارت ملی انجام شود. در صورت وجود مغایرت در اطلاعات هویتی یا عدم بارگذاری تصویر کارت ملی، امکان واگذاری سیم کارت به نفر برنده وجود ندارد . 

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۰۱:۰۹:۰۱ توسط:مهسا بیگی موضوع: نظرات (0)