پایگاه خبری رندباز پایگاه خبری رندباز .

پایگاه خبری رندباز

تعرفه های ایرانسل برای زائران حج

در حال حاضر سیم کارت بین افراد به قدری شناخته شده است که برای اکثر افراد یک بخش جدا نشدنی محسوب می شود. به قاطعیت میتوان گفت امروزه سیم کارت ها نه تنها یک ابزار ارتباطی بلکه ابزاری برای ایجاد شغل های جدید و غیر حضوری میباشد. بدین ترتیب میتوان سیم کارت را به یک ابزار مفید برای افراد تشبیه کرد. حال افرادی که قصد مسافرت به کشور های دیگر را دارد برای ارتباط با اطرافیان خود نیاز به سیم کارت دارد که این موضوع برای استفاده سیم کارت های ایرانی در خارج از کشور به علت مشکل بزرگ رومینگ هزینه های زیادی را پیش رو دارد. از سوی دیگر خرید سیم کارت های خارجی برای افراد ایرانی بسیار دشوار بوده و این موضوع برای هموطنان موضوعی ناراحت کننده و دغدغه آور می باشد. حال اپراتور ایرانسل تمام دغدغه ها را در نظر گرفته و بسته های رومینگ را برای زائران حج تمتع در نظر گرفته است که با هزینه های خیلی کم زائران بتوانند با استفاده از سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل در کشور عربستان به راحتی از خدماتی همچو ارتباط تلفنی، پیامکی و همچنین اینترنت برخوردار شوند.

 

بسته های اینترنت ویژه حجاج
زائران حج امسال می توانند بسته های اینترنت ویژه با تخفیف استثنایی را دریافت نمایند.

بسته های اینترنت ویژه حج 60 روزه هستند که با حجم 1.5 گیگابایت 425 هزار تومان، 3 گیگابایت 600 هزار تومان و 7 گیگابایت 1 میلیون و 300 هزار تومان قابل خریداری هستند.

 

بسته های ترکیبی با تخفیف استثنایی
ایرانسل برای مشترکینی که نیازمند استفاده بیشتر از مکالمه و پیامک هستند، بسته های ترکیبی ویژه مکالمه و پیامک را در نظر گرفته است که شامل 30 دقیقه مکالمه با ایران یا عربستان و 30 پیامک با اعتبار 7 روزه و قیمت 200 هزار تومان می باشد.

*با مراجعه به اپلیکیشن "ایرانسل من" یا شماره گیری کد دستوری "#1*4*1111*" قابلیت خرید و فعال سازی تمام بسته ها وجود دارد*

 

تعرفه های ارتباطی بدون فعال سازی بسته
·        هزینه هر "دقیقه" تماس با ایران، تماس داخلی در کشور عربستان و تماس دریافتی در عربستان 10 هزار تومان

*هزینه تماس ورودی و خروجی بر مبنای دقیقه و از زمان شروع مکالمه محاسبه می گردد*

در صورتی که تماس پاسخ داده نشود، برای کاربر هزینه ای لحاظ نخواهد شد.

·        هزینه ارسال هر پیامک 4000 تومان

*دریافت پیامک در طول سفر رایگان می باشد*

·        هزینه هر مگابایت اینترنت همراه (بدون فعال سازی بسته) 3000 تومان

*با روشن کردن اینترنت رومینگ، دیتای مورد استفاده در اپلیکیشن های تلفن همراه با هزینه رومینگ محاسبه خواهد شد*

بنابراین توصیه می شود از غیرفعال بودن به روزرسانی خودکار اپلیکیشن ها اطمینان حاصل نمایید.

مشترکین ایرانسل می توانند از طریق "ایرانسل من" یا شماره گیری رایگان کد دستوری #7* سیم کارت ایرانسل خود را شارژ نمایند.

*روشن کردن تلفن همراه در زمان رومینگ هیچ هزینه ای ندارد*

 

فعال سازی رومینگ
از طریق شماره گیری کد دستوری "#1*1111*" با سیم کارت ایرانسل یا اپلیکیشن "ایرانسل من" می توان فعال سازی رومینگ را انجام داد. *این اقدام حتما باید پیش از سفر صورت بگیرد*

مشترکان می توانند رومینگ بین الملل سیمکارت خود را در برنامه ایرانسل من با انتخاب گزینه "سایر" » "پرونده" » "خدمات رومینگ" فعال نمایند.

*بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال در شبکه ایران، در کشور عربستان قابل استفاده نبوده و در صورت نیاز به استفاده از خدمات ارتباطی باید بسته های ویژه رومینگ فعال شوند*

مشترکان ایرانسلی باید توجه باشند که برای تماس با شماره های ایران در خارج از کشور حتما کد 0098 را پیش از شماره مشترک شماره گیری نمایند.

در آخر پیشنهاد می شود مسافران پیش از ورود به عربستان سیم کارت اعتباری خود را حداقل 100 هزار تومان شارژ نمایند و اگر در مدت سفر برای برقراری تماس با مشکلی مواجه شدند، ابتدا کافی بودن شارژ سیم کارت خود را بررسی نمایند همچنین مشترکان داری سیم کارت دائمی سقف مصرف مجاز سیم کارت خود را، به میزان مورد نیاز افزایش دهند.

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۳:۳۷:۳۳ توسط:مهسا بیگی موضوع: نظرات (0)