پایگاه خبری رندباز پایگاه خبری رندباز .

پایگاه خبری رندباز

بسته های مکالمه تخفیفی همراه اول به مناسبت روز ملی خلیج فارسی

بدون شک کشور عزیزمان ایران برای تمامی هموطنان بسیار عزیز و مهم می باشد.  خلیج فارس که جزوی از زندگی هر فرد ایرانی به حساب می آید و سالگرد ملی شدن آن را تمام ایرانی ها جشن میگیرند. از سوی دیگر اپراتور همراه اول به عنوان اولین اپراتور رایج کشور که با ارائه خدمات و هدایا توانسته بین مشترکین دائمی و اعتباری محبوبیت بسیاری را کسب کند. لازم است ذکر شود که همراه اول هدایای خود را در مناسبات مختلف به اشتراک می گذارد. یکی از این مناسبات که اپراتور همراه اول با فرا رسیدن آن به شیوه خود عمل کرده و در خوشحالی افراد شرکت می کند، فرا رسیدن روز ملی خلیج فارس می باشد. همراه اول در سال 1403 از بسته های مکالمه تخفیفی خود به مناسبت فرارسیدن روز ملی خلیج فارس مشترکین همراه اول را باخبر کرد. اپراتور همراه اول، به عنوان اولین اپراتور رایج کشور با بیش از سی سال فعالیت کاری در حوزه سیم کارت، امروزه با قصد مشتری مداری و همچنین پیشرفت در خدمات رسانی، در طول سال به مناسبت های گوناگون هدایا، بسته های تخفیفی و همچنین جشنواره و قرعه کشی را بین مشترکین خود به اشتراک می گذارد. حال با فرارسیدن دهم اردیبهشت، به عنوان یادآور از خود گذشتگی ملت سرافراز ایران و شکست متجاوزان برای همیشه از خلیج فارس، اپراتور همراه اول بسته های مکالمه پرتخفیف خود را ارائه کرده است.

خلیج فارس نه تنها یک عنوان بلکه میثاق دلبستگی و همبستگی به خاک چندین هزار ساله ایران است که در سایه تمدنی کهن به مایه مباهات ایرانیان تبدیل گردیده است.

روز 10 اردیبهشت در تاریخ ایران، یادآور ایستادگی در برابر دشمنان و فرار اشغالگران متجاوز می باشد که در پی رشادت های ایرانیان سواحل جنوبی وطنمان برای همیشه از چنگ بیگانگان رها گردید.

خلیج فارس از لحاظ وسعت سومین خلیج بزرگ جهان می باشد که از لحاظ منبع انرژی، جغرافیای سیاسی، تاریخ و تمدن یک پهنه آبی مهم در دنیا شناخته می شود.

 

بسته مکالمه تخفیفی همراه اول
بسته مکالمه تخفیفی همراه اول که به مناسبت "روز ملی خلیج فارس" برای افراد دارای سیم کارت همراه اول ارائه شده، شامل 75 درصد تخفیف می باشد. لازم به ذکر است، تخفیف 75 درصدی همراه اول برای تمامی مشترکین (افراد داری سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری، مشترکین انارستان) قابل فعال سازی می باشد.

 

نحوه فعال سازی بسته تخفیفی همراه اول
تمامی مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری "#1*121*" برای فعال سازی بسته مکالمه با تخفیف 75 درصد اقدام به فعال سازی کنند.

 

مدت زمان فعال سازی بسته تخفیفی همراه اول
شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: همراه اول همزمان با بسته های مکالمه ساعتی خود را تا 75 درصد تخفیف به مشترکان سیم کارت های دائمی، اعتباری و انارستان ارائه می نماید. امکان استفاده از بسته های مکالمه ساعتی تا 75 درصد تخیفیف را برای کاربران خود فراهم می آورد که از بامداد 10 اردیبهشت 1403 قابلیت فعال سازی داشته و تا یک روز قابل استفاده است.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت: ۰۳:۲۹:۵۳ توسط:مهسا بیگی موضوع: نظرات (0)