پایگاه خبری رندباز پایگاه خبری رندباز .

پایگاه خبری رندباز

سیم کارت سازمانی همراه اول چیست؟

اپراتور همراه اول با تلاش های هر روزه خدمات بالایی در اختیار مشترکین خود گذاشته است که برای بیشتر کردن رضایت مشترکین خود خدماتی بهتر هم در آینده نه چندان دور در اختیار مشترکینش میگذارد.ولی طراحی منحصر به فرد جدیدش نظر بسیاری از مشترکین مخصوصا کسانی که شرکت دارند یا سازمان را بسیار بیشتر جلب کرده است زیرا سیم کارتی طراحی کرده که مختص به شرکت ها و سازمان ها است.این سیم کارت سیم کارت سازمانی نام دارد که شما دوستان را در تلف نکردن وقت و جلوگیری از هزینه های بالا همراهی میکند.بسیاری از دوستانی که مجموعه و یا شرکتی را به تازگی راه اندازی میکنند نیاز به چند خط با اعداد مشابه دارند که پیدا کردن این نوع خط ها دشوار و دارای هزینه های بالایی میشوند ولی اپراتور همراه اول با طراحی و عرضه سیم کارت سازمانی این امکان را به شما دوستان عزیز و مشترکین همراه اول میدهد که در کمترین زمان ممکن دو یا چند خط با اعداد مشابه را خریداری کنید و در هزینه های خرید سیم کارت صرفه جویی کنید.سطح کیفی و کمی سرویس های مختلف را بالا ببرند؛ معرفی سیم کارت های مختلفی که مختص به قشر خاصی از جامعه هدف باشد؛ یکی از بهترین کارهای انجام شده در طول این سال ها می باشد. ارائه سیم کارت های تخصصی دانشجویی، انارستان، دانش آموزی و ... در اپراتور همراه اول که با توجه به نیاز قشر خاصی از افراد جامعه طراحی و عرضه گردید؛ در راستای تحقق چنین آرمانی بوده که استقبال خوب جامعه مخاطب نشان می دهد در این امر موفق بوده اند.

یکی از سیم کارت های تخصصی ارائه شده از سوی اپراتور همراه اول، سیم کارت سازمانی می باشد که از شرایط و ویژگی های خاصی برخوردار است که توصیه می شود؛ قبل از تهیه نسبت به آن آگاهی کامل داشته باشید. به همین خاطر اگر به عنوان مدیر یک سازمان دغدغه نحوه برقراری ارتباط بین کارکنان بخش های مختلف شرکت یا ادارات تحت مدیریت خود را دارید؛ تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید:

 

سیم کارت سازمانی همراه اول چیست؟
سیم کارت سازمانی، سیم کارتی است که برای سازمان ها و شرکت هایی که از تعداد کارمند بالا برخوردارند؛ تعبیه شده است که نه تنها هزینه های ارتباطی آنها را کاهش می دهد؛ بلکه دسترسی به خدمات مختلف و سرویس های سازمانی را برای مشتریان ارتقا می بخشد. با استفاده از این سیم کارت ها کارکنان می توانند برای عملکرد بهتر؛ با حفظ حریم خصوصی شماره سیم کارت های سازمانی خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.

البته این نوع سیم کارت از شرایط خاصی برخوردار است که به شرح ذیل می باشد:

·        به صورت یکپارچه برای همه کارمندان فعال می شود.

·        امکان کنترل بسته های مکالمه و اینترنت این نوع سیم کارت ها توسط مدیر سازمان یا شرکت وجود دارد.

·        قیمت سیم کارت های سازمانی کمتر از سیم کارت های معمولی می باشد. ( در بیشتر مواقع این نوع سیم کارت ها با قیمت تخفیفی عرضه می گردند )

 

مزایای استفاده از سیم کارت های سازمانی
 به طور کلی سازمان ها و شرکت هایی که نیاز به بستر انتقال داده های مختلف دارند، می توانند با خرید سیم کارت های سازمانی، علاوه بر استفاده از بسته های دیتای سازمانی از دیگر مزایا و کاربردهای فوق العاده این سیم کارت ها بهره مند گردند که به شرح ذیل می باشد:

مزایای استفاده از سیم کارت های سازمانی همراه اول:

·        فعال سازی و عرضه سیم کارت ها به صورت یکپارچه

·        امکان ارائه شماره های متوالی

·        امکان ارائه صورت حساب تجمیعی

·        امکان تعریف و راه اندازی بسته های سازمانی متنوع در مکالمه، پیامک و دیتا

·        ارائه قیمت های ترجیحی در خرید سیم کارت های سازمانی

·        صرفه جویی در زمان خرید

·        امکان ارائه پنل اختصاصی مدیریت شارژ سیم کارت اعتباری در بستر اینترنت

·        امکان تخصیص اعتبار ریالی جداگانه به هر یک از کارکنان

علاوه بر این امکان تخصیص مبلغی مشخص جهت مصارف ارتباطی کارکنان و تجهیزات سازمان ها اعم از مکالمه، پیامک و دیتا نیز وجود دارد. مزیت اصلی این سرویس، تخصیص اعتبار ریالی، قابلیت پرداخت مبلغ مورد نظر سازمان در یک صورت حساب برای هر نوبت استفاده از سرویس است. البته امکان استفاده به دفعات در یک دوره صورت حساب گیری، امکان پرداخت بدهی انباشته سازمان به صورت چند مرحله ای، عدم محدودیت زمانی در استفاده از مبلغ اعتبار تخصیص یافته و تسهیل فرایند پرداخت هزینه های ارتباطی از دیگر مزایا و کاربردهای این سرویس می باشد.

 

شرایط خرید سیم کارت های سازمانی
با توجه به این که سیم کارت های سازمانی تنها به سازمان های حقوقی واگذار شده و امکان خرید آن توسط اشخاص حقیقی وجود ندارد؛ لازم است کلیه سازمان ها و مجموعه های متقاضی سیم کارت های سازمانی درخواست کتبی خود برای خرید این نوع سیم کارت ها را بر روی سربرگ با مهر و امضا مجاز که در آن تعداد و نوع سیم کارت مشخص شده باشد، ارائه نمایند. لازم به ذکر است که سیم کارت های سازمانی به هیچ وجه مناسب استفاده شخصی نبوده و برای سرمایه گذاری هم مناسب نمی باشند.

در صورتی که یک مجموعه تقاضای درخواست خرید بیش از  50 عدد سیم کارت سازمانی را داشته باشد، لازم است نماینده تام الاختیار شرکت با در دست داشتن مدارک مورد نیاز که در ادامه به آنها اشاره می کنیم؛ به فروشگاه های محصولات سازمانی در تهران یا شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند:

·        تصویر آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی

·        آگهی آخرین تغییرات شرکت

·        تصویر گواهی ثبت نام مودیان مالیاتی یا مدرکی موید کد اقتصادی و شناسنامه ملی

·        اصل معرفی نامه فرد مراجعه کننده به عنوان نماینده شرکت در سربرگ رسمی با مهر و امضا مجاز شرکت

·        تصویر کارت ملی نماینده شرکت

·        آدرس، شماره تماس و کد پستی سازمان

البته متقاضیان می توانند در صورت تمایل برای خرید آنلاین سیم کارت های سازمانی به فروشگاه سازمانی همراه اول به آدرس b2bshop.mci.ir مراجعه نموده و سیم کارت های سفارشی را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند. علاوه بر این علاقمندان می توانند در صورت تمایل از ایمیل فروش سازمانی همراه اول به آدرس [email protected] نیز استفاده کنند.

 

نکات و شرایط مهم:

·        قابلیت انتخاب شماره در سیم کارت های سازمانی وجود ندارد.

·        با توجه به تعداد درخواست های شرکت، شماره ها به صورت سریالی در اختیار سازمان قرار می گیرد.

·        سیم کارت ها به صورت فعال در اختیار سازمان قرار می گیرد.

·        در حال حاضر  از سوی اپراتور همراه اول برای تعداد سیم کارت محدودیتی اعلام نشده است.

·        سیم کارت های سازمانی همراه اول در دو نوع دیتا و عادی عرضه میگردد که متقاضیان می توانند بسته به نیاز و تمایل خود از هر دو نوع دائمی ( با ودیعه یا بدون ودیعه ) و یا اعتباری استفاده کنند.

از آنجا که بررسی ها نشان می دهد برقراری ارتباط بین کارکنان در یک نهاد، تاثیر بسیار زیادی بر عملکرد نهایی آن نهاد خواهد داشت، به همین خاطر مدیران می توانند با خرید سیم کارت سازمانی، نظارت مستمر و کامل بر بخش های مختلف داشته و کارایی شرکت را به میزان قابل توجهی بالا ببرند. ضمن این که سیم کارت های سازمانی در دست کارکنان شرکت امانت بوده و مالکیت سیم کارت با شرکت یا مجموعه مورد نظر می باشد که همین موضوع باعث مدیریت راحت تر و بهتر سیم کارت و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی می شود.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۴۹:۱۵ توسط:مهسا بیگی موضوع: نظرات (0)